KONST / Litografier / Färglitografi 13746042
nr 1374 6042
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, "Trädet". Signerad, daterad -73, PT. Motivet: 65x50 cm
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:24:10
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)